Interesting idea. I’ve never done this, but if the jars are among other offerings on the bake sale table, why not? I’d sell for $3-$4 At a Bake Sale, most people aren’t interested in paying more than $4 for anything at a bake sale, and you are selling them something they have to make rather than something they can eat right there an then. $3 if the jars have cheaper ingredients (like to make a snickerdoodle) and $4 for cookies with more expensive ingredients like dark chocolate chips.
And hey, if you don’t sell any, you can wrap a ribbon around them and put them at place settings at Thanksgiving for a “take home” gift
